Zlepšení stavu imunity pozitivními emocemi

Chcete-li najít nový,lepší způsob,jak reagovat v náročných situacích,požádejte andělské léčitele,aby pracovali s vaším energetickým tělem a tím posilovali vaší imunitní soustavu.Zklidněné emoce,podporované touhou necítit žádnou vinu,spolu s vůlí pomáhat světu a uzdravovat ho,vám přinesou vnitřní harmonii,která posílí vaší imunitní soustavu.

Radostné, optimistické a povzbudivé pocity plné sebedůvěry a odvahy jsou léčivé: navracejí mládí celému vašemu tělu,. Ani tak běžné choroby jako nachlazení a bolesti v krku se u vás pravděpodobně nezdrží ,cítíte-li se spokojení a veselí.

Dobrá nálada podporuje zdravý smysl pro humor, radost ze života a pozitivní životní naladění. Dokážete s důvěrou přijímat všechno, co přijde. I když jsou vaše emoce klidné a stabilní, pro vaši imunitní soustavu je důležité, abyste si našli čas, kdy se naprosto uvolníte zábavou a něčím, co vás potěší.

Dělejte si radosti, smějte se a bavte se každý den.Začněte tím,že si uděláte jasnou představu o tom, jak by tyto příjemné chvíle měly vypadat.Zavolejte někomu kdo vidí slunce ve vašem srdci a váží si ho.

Udělejte tento týden alespoň jednu věc, kterou jste ještě nikdy neudělali. Překročte hranice každodenní rutiny, abyste pocítili svit svého vnitřního slunce. 🙂

S Láskou Lení