Síla lásky v nás

Možná cítíte syrovost poslední doby, jak se dozvídáme pravdu bez toho, abychom prožívali negativní emoce. Prostě nám dojde, že jsme si po dlouhou dobu něco nalhávali, a proto potřebujeme dostat energetickým kladivem po hlavě, abychom se probrali.

Nemusí to být bolestivé, jen musíme zjistit, do čeho jsme dávali energii, která se nám nevrací (je to často proto, že jsme ji dávali do iluzorního vztahu, přání nebo projektu) a nevinit z toho někoho jiného, že nám to nevychází, nebo že za to mohou temné energie nebo matrix.

Připadá mi, že je teď čas zúčtování. Potřebujeme pochopit svou životní lekci – zaměřit se na posílení slabých stránek, například ten, kdo se přišel učit lásce, si musí uvědomit, co je přednější, jestli jeho život jako takový, nebo naplnění jeho cíle, kterému tak věří, protože je přeci správný.

Vesmír nám dával najevo, že děláme něco špatně, ale my jsme to prostě neviděli. Přistáváme do tvrdé reality a vychází najevo to, co jsme si nechtěli nebo nedovedli připustit.

Láska a síla. Balancujeme mezi dvěma principy, mezi tím zůstat otevřený a citlivý, léčit své zranění z minulosti, a zároveň se o sebe umět postarat, platit své účty a nenechat se zneužívat jedinci, kteří mají silné ego.

Některým citlivým jedincům se stává, že se jim otevře srdeční čakra a pociťují tak silné emoce, že je pro ně náročné jít do práce. Co je lepší? Uzavřít se a být jak robot, nebo vstoupit do neznáma a otevřít se své emocionalitě a učit se s tím nakládat?

Učíme se vybalancovávat kvality lásky a síly – být věrný svému nitru a být citlivý, a v jiných situacích být schopen jednat za sebe, učit se odolávat psychickému nátlaku a mít sílu říct druhému, za čím si stojíme.

Nechat sebou procházet emoce a naučit se je ovládnout. Nepotlačovat je a zároveň neutíkat od zodpovědnosti jednat podle svého mínění. Umět poznat, kdy je načase požádat o podporu svých blízkých, a kdy nám je tato podpora k ničemu, protože se potřebujeme vzchopit sami.

Spravedlnost. Pokud k sobě nejsme upřimní, opravdu se nám nežije dobře. Z tohoto úhlu pohledu na světě existuje spravedlnost. Pokud neustále utíkáme od důsledku svých činů, nakonec nás to dostihne, a to v podobě fyzických a psychických problémů (úzkost, prudké zvýšení tepu, nadváha atd).

Čekáme, že se něco stane, že přijde někdo, kdo nám zodpoví na naše otázky a kdo nám s tím pomůže, ale to může být součástí útěku od sebe. Někdy nám pomůže trpělivé naslouchání a empatie od druhých, ale v tomto článku chci spíše poukázat na naši tvrdošíjnost a absenci skutečně nahlédnout na naši současnou situaci a vypořádat se s ní. Pokud utíkáme před svými emocemi nebo zprávami z našeho podvědomí, narazíme. Je to příčina a důsledek.

Na internetu koluje spousta chanelingů a astrologických výkladů, jejichž informace nám mohou velmi pomoci. Pokud se ale nezaměříme na kořen problému, čtení výkladů nám může pouze ulevit od bolesti a odsunout řešení problému.

Až když nám nedělá problém žít v drsné realitě a žít příčinu a důsledek svých akcí, bez výmluv, až pak nám může sloužit spiritualita a rozšířené vědomí, aniž bychom do vyšších světů unikali. A pak se můžeme otevřít přílivu nové životní energie, novým impulzům a další etapě života.