Lení María

Vítám Vás moji milovaní!
Jsem narozena ve znamení Lva. Zabývám se již 23 let výkladem tarotu, andělskou terapií, prací s energiemi a bytostmi světla- andělskými a archandělskými. Mnoho z vás mě zná i přímého vysílání kde působím již 12 let.Člověk je v souvislostech a vše je spojené se vším a tak se musíme na problém podívat komplexně, tomu se říká kineziologie neboli psychosomatika, naučím Vás, jak pracovat s oběma hemisférami mozku.Jsem zakladatelkou školy duchovního růstu a pozitivního myšlení,pořádám duchovní kurzy a nyní pracuji tady a teď pro vás.Není nic jednoduššího než zavolat a můžu vám být ihned k dispozici.

Zabývám se celostní medicínou, homeopatiky, bylinkami a bachovými esencemi. Pokud se nám stane na fyzickém tělo něco co nás trápí ,at je to jakéhokoli formátu,vždy to má příčinu,jakmile jí společně najdeme,začnou se uvolňovat ve vás zastaralé program myšlení ,vnímání ,začnete pouštět obavy a strachy a všechny spazmy těla duše mysli se vytrácí.Uvádím Vás do stavu alfa a tam společně najdeme řešení Vašich problémů. Vše co se děje kolem nás není náhoda, většina problémů se týká minulých životů a zatížené a znečištěné karmy, proto je důležité se pořádně rozhlédnou a vykročit tím správným směrem.

Někdy si nevíte rady, a proto jsem tady pro Vás, abych Vám pomohla a poradila v jakémkoli směru: lásky, partnerství, financí, práce, zdraví, dětí, aj. Bude mi potěšením Vám pomoci.