Jak Rozpoznat Skutečného Ďábla ve Vašem Životě

Představte si, že jste zahradník, který s láskou a péčí obdělává svou zahradu. Milujete svou práci, protože každé ráno vás vítají květy, které jste zasadili a pečlivě o ně pečovali. Jste člověk, který vidí krásu v každém květu, v každém listu, a věříte, že každá rostlina má svou vlastní duši.

Ale vedle vaší zahrady je jedovatý plevel, který nemůže vystát vaši přítomnost. Tento plevel je jako temný stín, který se plíží mezi vašimi krásnými květinami. Má oči jako ďábel, a ve svém nitru nese zlobu, která není slučitelná s vaší cestou za světlem. Tento plevel se snaží každým způsobem zpochybnit vaši práci a zničit vaši zahradu, ale stále se mu to nedaří.

Je to proto, že plevel je parazit. Pije energii z půdy, která by mohla vyživovat vaše květiny, a pokud mu to dovolíte, může zničit vše, co jste s láskou vytvořili. Proto je důležité vytrhnout tento plevel z kořenů a odhodit ho daleko. Jen tak si můžete udržet svou zahradu v rozkvětu a chránit ji před zlovolnými vlivy.

Od takové osoby, která vysává energii nejen z vás, ale i z ostatních, musíte dát ruce pryč. Stejně jako zahradník, který pečuje o své květiny, musíte pečovat o svou duši a odstranit vše, co ji ohrožuje.