Co se to s námi děje ?

Co se to s námi děje?! 🚨

Poslední dobou si nemohu nevšimnout, jak se lidé kolem nás mění. Závist, zloba a nepřátelství se šíří jako nikdy předtím. Vidíme nové auto u souseda a místo radosti přichází závist. Vidíme šťastný vztah a místo nás inspiruje, že nám něco chybí.

Ale co kdybych vám řekl, že tuhle negativitu můžeme porazit společně? Přemýšlejte o tom: pokud někomu přejete dobré věci, ve skutečnosti si tím přejete dobro i pro sebe. Říká se: “Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.”

💔 Závist vs. Láska: Závist je jako jed, který ničí naši duši. Zatímco láska je lékem na všechno. Přejme svým přátelům a sousedům úspěch a štěstí, a naše vlastní životy se začnou měnit k lepšímu.

💔 Přátelství vs. Nepřátelství: Přátelství je jedna z nejcennějších věcí, které můžeme mít. Jenže když dovolíme závisti a nenávisti, abychom vládli, ztrácíme to nejdůležitější. Buďme laskaví a podpořme své blízké.

💔 Věrnost vs. Nevěra: Nevěra je často důsledkem nedostatku komunikace a důvěry. Buďme otevření a upřímní ve svých vztazích. Posilujme vzájemnou důvěru a věrnost.

Je na čase, abychom změnili tento negativní trend. Začněme každý sám u sebe. Posílejme pozitivní energii, podporujme se navzájem a učme se přát druhým jen to nejlepší.