Atlantida

Atlantské vědomí je na Zemi k dispozici. Je to přístup ke způsobu žití, který podporuje zdraví jedince, společnosti i planety. Je to přístup k jemné energii, díky které se můžeme uvolnit a nechat se jí vést. Při přijímání této energie je mi někdy smutno, protože vidím, jak těžce se k nám dostává. Že ji lidé ještě nevidí, a přitom ona tu je. Dovoluji si procítit tento smutek.

Přijímání atlantské energie pokračuje. Pomáhá nám otevřít jemné aspekty duše. Vidím obraz – právě se dostavěla Velká pyramida v Gíze, její vrchol. Vidím kolem několik lidí v bílém hávu, zasvěcence, kteří se na stavbě podíleli. Cítím mezi nimi paniku. Někteří jedinci a některé síly, které se této stavby účastnili, pyramidu chtějí využít ke svým účelům, oproti původně zamýšlenému účelu. Tyto síly jsou neviditelné, ale vím, co můžeme udělat. Vnímat své srdce, uvědomit si svůj dech a zklidnit se. Panikou bychom podporovali mocenské využití pyramidy. Opět je vše v pořádku. Jak aktuální jsou tyto informace pro současnou dobu.

* Nacházíme se v “římské aréně”, která propojuje dimenze. Stahujeme světlo. Automaticky se propojujeme s krystaly v zemi a se světlem hvězd. Výsledkem je propojení Země a galaktických energií ve formě torusu Matky Země. Energie se koncentruje v jeho středu. Jemné světlo chce proudit na Zem. Musí prorazit spoustu bloků, aby se sem dostalo. Bytosti světla potřebují cítit, že ve svém srdci děláme místo pro energii grálu. Propojujeme se s božskou jiskrou. V dlaních máme kousky božského světla ve formě malých hvězd, které posíláme lidem na Zemi.

* Když jsme se dostatečně propojili, prošlo přes nás světlo lemurských bytostí, které aktivovalo další část krystalů v zemi, lemurské moudrosti a zrození lemurského vědomí. Pokud tu na Zemi nechceme jen přežívat, potřebujeme mít přístup k vyšší formě lásky, která nás v pravou chvíli obklopí, a my se můžeme znovu narodit. Je zajímavé, jak se doplňujeme. Jeden člověk vytvoří podmínky pro tuto světelnou práci, druhý člověk aktivaci spustí a další světlo ukotví. Ostatní umožní, aby k tomu došlo.

Kruhy světla je setkání lidí, kteří se sešli za účelem osobního růstu, léčení, ukotvování energií a podpory lidstva a planety. Od té doby jsem měla vizi, jak se na spirituální úrovni držíme za ruce a obklopujeme Zemi a jak jí proudí láska, světlo. Vnímala jsem spojení s krystaly, spirituálními průvodci a starodávnými energiemi, což dohromady obnovuje krystalickou mřížku planety Země. Tenkrát jsem ještě nevěděla, že to bude asi nejpodstatnější část mé spirituální práce.

V kruhu světla jsou přítomny vysokovibrační energie světla. Proudí tu energie domova, jednoty, zdroje, světla duše. Ve skupině pak vytváříme spojení s lidmi na úrovni duší, kde se světlo rozproudí a pročistí naše těla, abychom ukotvili potřebné energie. Světlo se nejprve rozproudí ve skupině na úrovni srdce a pak proudí jednotlivými těly nahoru a dolů. U všech přítomných nejprve dochází k očistě světlem a následně k vlastnímu ukotvování. Kruh světla může také vzniknout za účelem nějakého záměru, například léčení člověka – jako ve filmu Avatar.

V kruhu světla jsme plně v přítomnosti a na příjmu. Každý dělá svou práci a stahuje energie, které jsou mu vlastní. Někdo se přišel jen očistit a vyléčit. Někdo stahuje jemné, andělské energie. Někdo čistí nižší energie přítomných. Někdo jen odpočívá, protože je vyčerpaný ze starání se o partnera a děti. Někdo stahuje hodně vysoké vesmírné energie. Jiný člověk se postará o to, aby tyto energie byly dostatečně uzemněny. Někomu se ukazuje jeho životní poslání a uvědomuje si, co má vlastně dělat. Někdo tyto energie harmonizuje. Vlny kruhu světla pak můžeme cítit i mimo setkání.

Uvolňujeme to, co už do našeho těla nepatří. Vše se v kruhu světla zesiluje a proto je třeba to nefunkční uvolňovat, jinak v nás vznikne energetický přetlak. Učíme se spolubytí, sdílení a spolupráci. Vzájemně se podporujeme a držíme se svou láskou, než každý člen dojde ke svému poznání, pravdě.

Kruh světla podporuje zdravý tok energie a dává odvahu, abychom udělali nezbytné kroky – aby žena odešla z nefunkčního vztahu; aby žena vyhledala svou matku, se kterou několik let nemluvila; aby muž měl odvahu být sám sebou a říct ženě od srdce (pro ni) nepříjemnou pravdu; aby si žena uvědomila, jak je stále neschopná vidět realitu ve svých vztazích s muži; ale také se žena dočká ocenění od jejího muže, který jí vyjadřuje, jak je mu s ní v poslední době dobře.

Po těchto setkání si ve svém srdci neseme důvěru a ve svém těle cítíme lehkost a naplnění. Když se jeden ze skupiny posune, ostatní se také posunou, aby se vytvořilo spojení. Vibračně jsou i pozvednuti lidé, se kterými po rozpuštění kruhu přijdeme do kontaktu, ať už jsou to rodinní příslušníci nebo spolupracovníci. Dále tato energie přitahuje lidi, kteří s ní mají také pracovat, a proto brzy očekávejte přísun nových lidí do života.